Piknik 2019

XVI Kapucyński Piknik Charytatywny dobiegł końca. Piękna pogoda i moc piknikowych atrakcji przyciągnęły tłumy. Wstępne wyniki finansowe podamy w dniu jutrzejszym, ale już dzisiaj z całego serca dziękujemy wszystkim tym, dzięki którym udało się to wspaniałe dzieło już po raz kolejny zorganizować.

Dziękujemy:

1. Harcerzom ze Szczepu Leśne Plemię oraz Panu Andrzejowi Krawczykowi - za wielkie zaangażowanie, ogrom włożonej pracy i pomoc wszędzie tam gdzie była ona potrzebna. Jesteście wielcy! Bez Was nie dalibyśmy rady!

2. Wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w kwestę na mieście, loterię piknikową oraz w przygotowanie i przebieg Pikniku - wspólnocie Ruch Światło Życie, MF Tau, Ministrantom oraz WF Tau.

3. Wspólnotom i grupom parafialnym oraz braciom Postulantom zaangażowanym w przebieg Pikniku.

4. Urzędowi Miasta Stalowa Wola na czele z Panem Prezydentem Lucjuszem Nadbereżnym i Starostwu Stalowowolskiemu na czele z Panem Starostą Januszem Zarzecznym.

5. Wszystkim wspaniałym sponsorom - darczyńcom prywatnym, właścicielom firm, zakładom pracy, związkom zawodowym, instytucjom samorządowym oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli dzieło Pikniku.

6. Wszystkim artystom: zespołom i solistom występującym na scenie.

7. Policji, straży pożarnej oraz służbie zdrowia.

8. Wszystkim mediom, które objęły Piknik patronatem medialnym, a szczególnie Telewizji Stella, która od wielu już lat towarzyszy Kapucyńskim Piknikom Charytatywnym.

9. Panu Waldemarowi Pawłowskiemu, wieloletniemu konferansjerowi Pikniku

10. Dyrektorowi Miejskiego Domu Kultury Panu Markowi Gruchocie.

11. Wszystkim uczestnikom, którzy tłumnie przybyli aby miło spędzić czas i wesprzeć to wspaniałe dzieło charytatywne

12. Wszystkim niewymienionym powyżej, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia XVI Pikniku Charytatywnego.

 

Niech Bóg Wam wszystkim wynagrodzi!

Organizatorzy XVI Kapucyńskiego Pikniku Charytatywnego.