Piknik 2019

Zapraszamy na XIX Kapucyński Piknik Charytatywny, który odbedzie się w niedzielę 9 czerwca 2019 roku. 

XIX Kapucyński Piknik Charytatywny 2019

W dniu 03.06.2018 zapraszamy serdecznie na XVIII Kapucyński Piknik Charytatywny. Na plakacie poniżej szczegółowy program i atrakcje tegorocznego Pikniku. Tradycyjnie już dzień wcześniej na stadionie PKS San Rozwadów na os. Piaski zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej o Puchar Gwardiana. Start obydwu imprez o godzinie 14:00.

 

Piknik Kapucyński 2018

Informujemy, że wstępny wynik finansowy tegorocznego XVII Kapucyńskiego Pikniku Charytatywnego wyniósł 41106,82zł. Wszystkim sponsorom i darczyńcom z serca dziękujemy. Szczegółowe podsumowanie XVII Pikniku zamieścimy wkrótce.

Zapraszamy na XVII już Kapucyński Piknik Charytatywny. Szczegółowy program i atrakcje na poniższym plakacie:

Piknik Kapucyński Stalowa Wola 2017

Informujemy, że wstępny wynik finansowy tegorocznego Pikniku wynosi dokładnie 53064,36zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom! 

XVI Kapucyński Piknik Charytatywny dobiegł końca. Piękna pogoda i moc piknikowych atrakcji przyciągnęły tłumy. Wstępne wyniki finansowe podamy w dniu jutrzejszym, ale już dzisiaj z całego serca dziękujemy wszystkim tym, dzięki którym udało się to wspaniałe dzieło już po raz kolejny zorganizować.

Dziękujemy:

1. Harcerzom ze Szczepu Leśne Plemię oraz Panu Andrzejowi Krawczykowi - za wielkie zaangażowanie, ogrom włożonej pracy i pomoc wszędzie tam gdzie była ona potrzebna. Jesteście wielcy! Bez Was nie dalibyśmy rady!

2. Wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w kwestę na mieście, loterię piknikową oraz w przygotowanie i przebieg Pikniku - wspólnocie Ruch Światło Życie, MF Tau, Ministrantom oraz WF Tau.

3. Wspólnotom i grupom parafialnym oraz braciom Postulantom zaangażowanym w przebieg Pikniku.

4. Urzędowi Miasta Stalowa Wola na czele z Panem Prezydentem Lucjuszem Nadbereżnym i Starostwu Stalowowolskiemu na czele z Panem Starostą Januszem Zarzecznym.

5. Wszystkim wspaniałym sponsorom - darczyńcom prywatnym, właścicielom firm, zakładom pracy, związkom zawodowym, instytucjom samorządowym oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli dzieło Pikniku.

6. Wszystkim artystom: zespołom i solistom występującym na scenie.

7. Policji, straży pożarnej oraz służbie zdrowia.

8. Wszystkim mediom, które objęły Piknik patronatem medialnym, a szczególnie Telewizji Stella, która od wielu już lat towarzyszy Kapucyńskim Piknikom Charytatywnym.

9. Panu Waldemarowi Pawłowskiemu, wieloletniemu konferansjerowi Pikniku

10. Dyrektorowi Miejskiego Domu Kultury Panu Markowi Gruchocie.

11. Wszystkim uczestnikom, którzy tłumnie przybyli aby miło spędzić czas i wesprzeć to wspaniałe dzieło charytatywne

12. Wszystkim niewymienionym powyżej, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia XVI Pikniku Charytatywnego.

 

Niech Bóg Wam wszystkim wynagrodzi!

Organizatorzy XVI Kapucyńskiego Pikniku Charytatywnego.

Z przyjemnością prezentujemy program oraz plakat tegorocznego Pikniku Charytatywnego. Niebawem przedstawimy także szczegóły wyjątkowo atrakcyjnej w tym roku Loterii Piknikowej. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej.

 

Piknik Charytatywny 2016

Przygotowania do 16go Pikniku Charytatywnego w pełni! W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy nową stronę internetową dostosowaną do urzadzeń mobilnych. Lada dzień na stronie pojawi się plakat wraz z programem tegorocznego Pikniku, szczegóły bardzo atrakcyjnej loterii z nagrodami oraz lista wszystkich naszych wspaniałych sponsorów. Tym czasem zapraszamy serdecznie do galerii zdjęć z ubiegłorocznego Pikniku, aby raz jeszcze przypomnieć sobie jak było i nabrać apetytu na moc atrakcji, które szykujemy w tym roku.

Po dokładnym obliczeniu wszystkich przychodów i kosztów XV Kapucyńskiego Pikniku Charytatywnego wyniki finansowe przedstawiają się następująco:

Przychody: 66050,44 zł

Koszty: 10713,43 zł

Dochód: 55337,01

Znamy już wstępne wyniki finasowe jublileuszowego Pikniku (wyniki nie uwzględniają jeszcze licytacji internetowych, które zakończą się około połowy czerwca). Kwota zebrana podczas tegorocznego Pikniku po odjeciu wszystkich kosztów wynosi dokładnie 53354,30zł. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało się uzyskać taki wynik!